تاريخ : سه شنبه ۱ تیر۱۳۸۹ | ۲۱:۳۵ بعد از ظهر | نویسنده : هادی شریفی
طب النبی : روایت شده است که پیامبر اکرم (ص)با همسران خود در وقت جماع بازی می کرد و آنان را می بوسید .
جابر بن عبدالله هم نقل کرده است که رسول الله (ص)نزدیکی کردن قبل از بازی کردن با زن را نهی فرمود .

خواص معجزه آسای دخول
هنگامی که دخول صورت می گیرد ، خستگی بدن زن و عقده های روحی و روانی او از بین می‍رود ، به شرط آن که حدود ده دقیقه فرج با دست تحریک شده باشد . حتی درد کشاله ران ها و کلیه زن که سرما خورده و عفونت کرده باشد زایل شده و برای سستی کمر زن نافع است . برای نتیجه مؤثرتر ، بهتر است این کارها حدود سی الی چهل دقیقه طول بکشد .
ناگفته نماند با این عمل دردهایی که مربوط به مرد هم باشد ، از بدن وی خارج می شود ؛ مانند خستگی ، کسالت ، بی حوصلگی ، دلهره ، سرماخوردگی ، سردرد ، کوفتگی ، سردی اعضای بدن ، صعف معده ، بی خوابی و پرخوابی و بسیاری از دردها و امراض دیگر .

ملاعبه با حرص و ولع

فروع کافی : امام صادق (ع) فرمود : « چیزی نیست که ملائکه را حاضر کند ، مگر آن که مرد با حرص و ولع با همسر خویش بازی و خوش طبعی نماید . » یعنی در این وقت است که ملائکه حضور پیدا می کنند . )

از نگاه کردن به . . . پرهیز نمایید
!
خصال صدوق : امیرالمؤمنین علی(ع) فرمود : « کسی نباید به اندرون عضو جنسی همسر خود نگاه کند که شاید در اثر نگاه کردن چیزی ببیند که خوشش نیاید و دلزده شود و ممکن است باعث کوری فرزند گردد . »

یاد خدا و دوستی اهل بیت (ع)
فروع کافی : امام صادق (ع) فرمود : « مردی که وقت نزدیکی با همسرش می ترسد که شیطان در این کار با او شرکت کند ، باید بگوید : « بِسْمِ الله الرَّحْمنِ الرَّحیمِ وَ اَعُوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیمِ » .
امام صادق (ع)در روایت دیگری فرمود : « اگر هنگام جماع نام خدا را ببرد ، شیطان دور می شود و اگر خدا را یاد نکنید شیطان الت خود را با آلت مرد داخل می کند و در جماع و نطفه او شریک می شود . »
از امام (ع)سئوال شد : از چه طریق می توان پی برد که شیطان در نطفه کسی شریک شده است ؟ حضرت در پاسخ فرمود : « کسی که ما را دوست دارد ، شیطان از او دور می شود و آن کسی که دشمن ماست ، شیطان با او شریک شده است . »

شتاب نکنید !
خصال صدوق : امیرالمؤمنین (ع)می فرماید : « چون یکی از شما خواست با همسر خویش امیزش کند ، از شتاب کردن در این کار پرهیز نماید که زنان نیز نیازهایی دارند . »

به روش پرندگان جماع نکنید !
فروع کافی : رسول اکرم(ص)فرمود « چون کسی می خواهد با زن خود جماع کند ، به روش پرندگان و مرغان به نزد او نرود ؛ بلکه در ابتدا با او بازی ( با سینه ها و لب ها) و خوش طبعی کند ، سپس جماع نماید . »